O nas

Wdrażamy nowoczesną linię produkcji kropli do oczu i uszu.

Sekcja przygotowania roztworu ma niezwykle elastyczną konstrukcję składającą się z dwóch mieszalników głównych i dwóch zbiorników buforowych. Cała linia przygotowania roztworu jest zamknięta w sterylnych warunkach wewnątrz. Główne mieszalniki mają pojemność 300L i 1000L. Pojemność każdego zbiornika buforowego to 1000L. Istnieje możliwość dowolnego łączenia ścieżki produktu pomiędzy zbiornikami. Ostateczna sterylizacja odbywa się poprzez filtrację sterylizującą. Zastosowanie powyższej konfiguracji mieszalników i zbiorników buforowych poza elastycznością pozwala również na osiągnięcie dużych zdolności produkcyjnych ze względu na możliwość przygotowania kolejnej partii jednocześnie z poprzednim napełnieniem.

Możliwe jest również wprowadzenie do systemu sterylnego azotu w celu usunięcia powietrza. Rozwiązania pakowane są przez w pełni zautomatyzowaną linię dozującą. Pakowanie roztworu odbywa się w klasie czystości A do sterylnego pakowania bezpośredniego. Posiadamy szeroką gamę formatów opakowań dla kropli lub sprayu. Najważniejszym z proponowanych opakowań bezpośrednich jest system 3K. Jest to najnowocześniejszy system dozowania kropli do oczu, który zapewnia sterylność roztworu pozostającego w opakowaniu. Dzięki temu systemowi możemy produkować preparaty do oczu bez konserwantów.

Dozowniki 3K można łączyć z butelkami o różnych pojemnościach. Oprócz dozowników 3K dostępne są również nakładki ułatwiające obsługę dozownika oraz poprawiające wygląd opakowania. Wypełnione opakowania bezpośrednie pakowane są w odpowiednio dobrane kartony i uzupełniane ulotką dla pacjenta. Cały proces, począwszy od wydawania rozwiązania, aż po umieszczenie kartonów na palecie, odbywa się całkowicie automatycznie, bez udziału operatorów. Maksymalna wydajność napełniania sięga do 200 opakowań na minutę. Przy najbardziej złożonej kombinacji opakowań prędkość produkcji nie spada poniżej 100 opakowań na minutę.

Nasza linia produkcyjna od początku była projektowana z myślą o zapewnieniu dużej elastyczności i łatwego dostosowania do różnego rodzaju produktów wytwarzanych dla naszych klientów. Dlatego zarówno urządzenia w sekcji przygotowania roztworu, jak i w sekcji pakowania wykazują szerokie możliwości konfiguracyjne pozwalające na jak najlepsze dopasowanie linii.

Zaloguj się